Praca w Bridgestone Stargard

Kariera

Dołącz do najlepszych

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bridgestone Corporation, który od 1931 roku zajmuje się wyrobem opon i produktów gumowych. W naszej Fabryce produkujemy opony do autobusów oraz samochodów ciężarowych. Cały czas stawiamy na rozwój, dlatego szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią Bridgestone Stargard.

Obecnie rekrutujemy na stanowiska:

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Stargardzie w naszej Fabryce, to prześlij CV mailowo na adres rekrutacja@bridgestone.eu (w tytule wiadomości podając nazwę interesującego Cię stanowiska) lub kliknij w powyższy link, który przekieruje Cię do naszych ogłoszeń na portalach pracuj.pl oraz olx.pl.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych pracowników. Doceniamy ich zaangażowanie i dokładamy wszelkich starań, by dbać o rozwój zespołu oraz zapewnić mu komfortowe warunki. Decydując się na pracę w Bridgestone Stargard, możesz mieć pewność, że wybierasz stabilne miejsce zatrudnienia.

Dlaczego warto z nami pracować?

stała praca

Nasza Fabryka to miejsce dla osób, które poszukują pewnej posady. Oferujemy Ci stałą pracę w Stargardzie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Dzięki działaniu pracowników Bridgestone Stargard wyprodukowaliśmy ogumienie do ponad 500 tys. samochodów ciężarowych!

atrakcyjne wynagrodzenie

Na osoby, które zdecydują się na współpracę z nami, czeka korzystne wynagrodzenie. Możesz liczyć na umowę o pracę oraz atrakcyjne premie finansowe. Co więcej, rozbudowany system benefitów pozapłacowych zadba nie tylko o Twoje finanse, ale także o zdrowie czy kondycję fizyczną.

premie pracownicze

Jako nasz pracownik otrzymasz nie tylko stałą pracę w Fabryce w Stargardzie i miesięczne wynagrodzenie, ale również premie. Dla zatrudnionych na stanowiskach produkcyjnych przygotowaliśmy premie miesięczne, a dla osób zajmujących stanowiska administracyjne dodatki półroczne (ich wysokość uzależniona jest od wyników pracy).

skuteczny onboarding

Dobrze wiemy, że pierwsze dni w nowym miejscu nigdy nie są łatwe, dlatego dokładamy wszelkich starań, abyś w Bridgestone Stargard już od samego początku czuł się pewnie i komfortowo. System onboardingu pracowniczego umożliwia opiekę od pierwszego dnia zatrudnienia, a Ty zostajesz nim objęty aż do zakończenia procesu wdrażania.

szansa na podniesienie kwalifikacji

W Bridgestone Stargard cenimy zaangażowanie, dlatego zawsze będziemy wspierać Cię w zdobywaniu nowych umiejętności. Wiemy, jak ogromne znaczenie ma podnoszenie kwalifikacji, dlatego chętnie Ci w tym pomożemy. Organizujemy szereg szkoleń, dzięki którym możesz zdobyć cenną wiedzę i umiejętności praktyczne.

perspektywa awansu zawodowego

W naszej Fabryce dbamy nie tylko o stabilność zatrudnienia, komfort pracy czy pozapłacowe benefity, ale także o rozwój pracowników. Wspieramy Twoje ambicje w dążeniu do osiągania wyższych pozycji zawodowych, dlatego decydując się na rozpoczęcie pracy w Stargardzie w naszym zakładzie, masz szansę na awans.

nagrody za frekwencję

Zawsze doceniamy gotowość do działania oraz pełne zaangażowanie pracowników naszej Fabryki. Chcąc uznać Twój codzienny trud, proponujemy również dodatkowe nagrody za wzorową frekwencję. Udzielamy ich dwa razy w ciągu roku, a ich wysokość może wynieść jednorazowo nawet 1800 zł brutto!

imprezy pracownicze

Atmosfera w pracy ma dla nas szczególne znaczenie. Nie tylko wspieramy udział w imprezach sportowych i kulturalnych, ale także chętnie organizujemy spotkania integracyjne dla Ciebie i pozostałych osób pracujących w naszej Fabryce. Są to np. pikniki rodzinne, w których udział mogą wziąć również Twoi najbliżsi.

dostęp do kantyny pracowniczej

Do Twojej dyspozycji pozostaje również doskonale wyposażona stołówka pracownicza. Dbamy o potrzeby zatrudnionych w Bridgestone Stargard, dlatego stale uzupełniamy jej asortyment. W kantynie pracowniczej możesz spróbować przekąsek, śniadań oraz dań obiadowych, ale także spędzić czas z kolegami z zespołu w czasie przerw.

Benefity

Kariera

Dobro naszego zespołu to priorytet - robimy wszystko, by doceniać jego aktywność. Troszczymy się o pracowników bez względu na ich wiek, staż pracy, płeć czy wcześniejsze doświadczenie zawodowe. Nasze udogodnienia są w stanie pomóc Ci m.in. w:

  • dbaniu o kondycję fizyczną
  • budowaniu przyszłości finansowej
  • profilaktyce zdrowia
  • dojazdach do pracy

Zależy nam na każdym członku zespołu, dlatego w Bridgestone Stargard masz do dyspozycji szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferujemy takie benefity jak:

prywatna opieka medyczna

Będziesz mógł skorzystać z prywatnej opieki medycznej w ramach współpracy z Medicover. Zadbasz o zdrowie swoje i najbliższych, dzięki możliwości konsultacji z wykwalifikowanymi specjalistami.

dofinansowania dojazdów do Fabryki

Szukamy osób do pracy ze Stargardu, Szczecina i okolicy, dlatego chętnie dofinansujemy Ci dojazd do naszej Fabryki. Wysokość dopłaty uzależniona jest od odległości Firmy od Twojego miejsca zamieszkania.

karta Multisport i OK System

Z nami zadbasz o swoją sprawność i to nie tylko dzięki pakietowi Medicover! Dodatkowo masz do dyspozycji kartę Multisport lub OK System. Co więcej, z tego rozwiązania będą mogli skorzystać również Twoja partnerka/partner oraz dzieci.

zniżki na opony

Doceniamy wkład naszych pracowników w przygotowywanie wysokiej jakości ogumienia, dlatego dołączając do naszego zespołu otrzymasz atrakcyjne zniżki na opony do samochodów osobowych marki Bridgestone.

Pracowniczy Program Emerytalny

Chcemy dla zatrudnionych w Fabryce jak najlepiej, dlatego troszczymy się o ich przyszłość. Proponujemy Ci dołączenie do Pracowniczego Programu Emerytalnego, w ramach którego będziemy odkładać miesięcznie na Twoją emeryturę 3,5% brutto Twojego wynagrodzenia.

ubezpieczenie na życie

Wybierając pracę w naszej Fabryce w Stargardzie, otrzymujesz również możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie PZU – jego składka w całości opłacana jest przez nas. Z tego benefitu za niewielką dopłatą mogą skorzystać także Twoi najbliżsi.

pikniki rodzinne

Dobrze wiemy, jak duże znaczenie mają spotkania integracyjne, dlatego regularnie organizujemy pikniki dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie brakuje na nich atrakcji sportowych, a ich program obejmuje również animacje dla najmłodszych.

darmowe owoce

Zawsze dbamy o zdrowie naszych pracowników. Możesz skorzystać nie tylko z oferty kantyny pracowniczej (przekąsek, dań obiadowych), ale także z darmowych owoców. Dostarczamy je do Fabryki trzy razy w tygodniu.

bony świąteczne

Doceniamy pracę i zaangażowanie naszego zespołu, dlatego nie zapominamy o nim w okresach świątecznych. U nas dwa razy w roku otrzymasz bony, dzięki którym możesz zrobić zakupy na Boże Narodzenie i Wielkanoc.

Rekrutacja

Kariera
Infografika - kroki aplikacji na stanowisko pracy w Bridgestone Stargard

Szukasz pracy w pobliżu Stargardu lub Szczecina i okolic? Wybierz Bridgestone Stargard i dołącz do naszego zespołu! Aplikować możesz na różne sposoby:

  • korzystając z systemu Success Factors
  • poprzez nasze ogłoszenia w wyszukiwarkach pracy, np. pracuj.pl, olx.pl
  • pisząc do nas bezpośrednio na adres rekrutacja@bridgestone.eu
  • umieszczając CV w skrzynce, która znajduje się przy punkcie ochrony naszej Fabryki

Proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów:

Etap 1: Wysyłasz do nas swoje CV.

Etap 2: Weryfikujemy Twoje zgłoszenie i zapraszamy na wypełnienie testu TWEGOS.

Etap 3: Po tym etapie czekają Cię testy manualne, które pozwolą nam ocenić Twoje umiejętności. W ich trakcie dowiesz się też więcej na temat naszej firmy, warunków zatrudnienia, benefitów oraz prowadzonych przez nas działań CSR.

Etap 4: Po zdaniu testów porozmawiasz z przełożonym. Będziesz miał również szansę zwiedzić naszą Fabrykę, a tym samym zobaczyć swoje przyszłe stanowisko.

Etap 5: Po otrzymaniu pozytywnej decyzji poprosimy Cię o podpisanie listu intencyjnego oraz wypełnienie niezbędnych dokumentów. Otrzymasz również skierowania na badania lekarskie.

Etap 6: Gratulujemy! Witaj w Bridgestone Stargard!

Praktyki i staże

Kariera

W Fabryce zawsze doceniamy chęć do nauki i nabycia nowych umiejętności, dlatego umożliwiamy uczniom szkół średnich oraz studentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Zainteresowany? Dowiedz się więcej na temat naszych staży i praktyk!

Sposób aplikacji: Wyślij swoje CV na rekrutacja@bridgestone.eu. W przypadku praktyk potrzebny będzie również ich program ze szkoły średniej lub uczelni.

Termin: Do naszego zespołu poszukujemy młodych osób przez cały rok, jednak największe zapotrzebowanie jest w okresie wakacyjnym.

Czas trwania: W przypadku praktyk to minimum 2 tygodnie (6 h dziennie), jednak zachęcamy do realizacji ich przez 4 tygodnie – wszystko po to, by lepiej poznać pracę w naszej Fabryce w Stargardzie. Z kolei staże trwają u nas od miesiąca do 3 miesięcy (8 h dziennie). Osoby, które mają praktykę zawodową, mogą zostać z nami nawet pół roku!

Miejsce: Praktyki i staże odbywają się w Bridgestone Stargard w działach, w których zakres obowiązków pokrywa się z programem praktyk czy stażu.

Opinie pracowników

Kariera
Praca w Bridgestone Stargard pozwoliła mi zdobyć cenne doświadczenie. W ciągu 9 lat poznałem proces produkcji ogumienia z różnych perspektyw i realizowałem się zawodowo. Dzięki wielu szkoleniom, które pomogły mi w podniesieniu kwalifikacji, awansowałem ze stanowiska operatora produkcji i kaizen operatora w dziale wytłaczania na młodszego inżyniera w dziale planowania produkcji i inżynierii materiałowej, a następnie na lidera procesu w dziale cięcia i kalandrowania.

Łukasz Biegus

Proces Leader, Dział CUT/CAL,
w Bridgestone Stargard od 9 lat

W naszej Fabryce doceniam przede wszystkim brak monotonii i możliwość bycia kreatywnym np. poprzez proponowanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie maszyn i redukcję odpadów. Bridgestone chętnie wdraża nowe technologie, a ze względu na zainteresowania, ich poznawanie jest dla mnie bardzo ważne. Lubię brać udział w organizowanych szkoleniach oraz wyjazdach na wydarzenia takie jak targi expo, gdzie mogę dowiedzieć się więcej o interesujących mnie tematach.

Jarosław Przepióra

R&D Engineer, Technical Service,
w Fabryce od 5 lat

Po 2 latach spędzonych w Bridgestone Stargard wiem, że firma dba o pracowników. Potwierdza to możliwość realizowania zawodowych ambicji (np. poprzez wzbogacanie wiedzy i rozwój kompetencji w czasie szkoleń oraz awanse), ale przede wszystkim podejście do zatrudnionych. Jako jeden z pierwszych Ukraińców na stanowisku w Fabryce miałem okazję przekonać się, że to nie tylko praca, ale także miejsce, gdzie zawsze mogę liczyć na pomoc kolegów i przyjazną atmosferę.

Valerii Sasalin

Maintenance Technician,
w Bridgestone od 2 lat