Świętujemy razem nasze zawodowe sukcesy

Docenianie się wzajemnie jest dla nas bardzo ważne, lubimy też wspólnie świętować zawodowe sukcesy. Dlatego już po raz 11. zorganizowaliśmy Galę Rozdania Nagród, podczas której uhonorowaliśmy osiągnięcia naszych Pracowników i Zespołów w ważnych dla naszej Firmy obszarach.

Czytaj całość

Mistrzowska psychika – spotkanie z polskimi olimpijczykami w Bridgestone Stargard

W związku z przypadającym 10 października Dniem Zdrowia Psychicznego w Bridgestone Stargard zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie. Wzięli w nim udział polscy olimpijczycy – Karol Bielecki i Marek Plawgo, którzy podzielili się z Pracownikami naszej Fabryki swoimi inspirującymi historiami. Specjalną prelekcję przygotowała dla naszego Zespołu także zaproszona psycholog, która podpowiedziała, jak na co dzień dbać o nasze dobre samopoczucie i budować psychiczną odporność.

Czytaj całość

Wspólnie świętowaliśmy 15-lecie Bridgestone Stargard

Kamień węgielny pod Fabrykę Bridgestone w Stargardzie został wkopany 15 lat temu. To właśnie z tej okazji w dwa pierwsze weekendy września Pracownicy naszej Firmy wspólnie świętowali podczas specjalnie zorganizowanego dla nich i ich bliskich wydarzenia pod hasłem Family Day Better Together.  

Czytaj całość