Uczymy profilaktyki nowotworowej - Aktualności - Bridgestone Stargard

Uczymy profilaktyki nowotworowej

Od lat nasza firma angażuje się społecznie i promuje zdrowy tryb życia. Tak też było w lutym, kiedy obchodziliśmy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Postanowiliśmy zaprosić do naszego zakładu Łukasza Kościuczka z Fundacji Rak’n’Roll, aby opowiedział naszym pracownikom więcej o profilaktyce nowotworowej.

Dzięki temu spotkaniu nasi pracownicy mieli okazję poznać problem chorób nowotworowych oraz ich profilaktykę. Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu każdy z nas będzie bardzo uważny w temacie swojego zdrowia, a badania kontrolne będą stanowiły nasz rytuał dbania o siebie.

Kilka miesięcy temu razem ze wszystkimi jednostkami Bridgestone w Polsce przekazaliśmy na Fundację 25000 euro dzięki temu, że nasi Pracownicy przebiegli razem milion kilometrów w wyzwaniu B-Olympic. Zrealizowaliśmy cel, dzięki czemu mogliśmy pomóc wybranej organizacji. Nasz gość specjalny podczas spotkania pokazał nam również, co dzięki naszemu wsparciu udało się zrealizować Fundacji.

Byliśmy ogromnie wzruszeni i uradowani widząc, że pomogliśmy w tylu działaniach. Efekty pracy Rak’n’Roll są imponujące. Ich kampanie: I po raku, Zdrowie zaczyna się w głowie czy Zrób to dla jaj pomagają w humorystyczny sposób pokazać bardzo trudne problemy.