Kolejne zmagania naszych Bridgestone Stargard Runners

Biegacze z naszej firmowej drużyny nie zwalniają tempa! Tym razem zmierzyli się z zawodami „Dziki weekend”, a także stanęli na starcie Półmaratonu Szczecin.

„Dziki weekend” to trzydniowa impreza sportowa w Policach, podczas której odbyły się aż trzy biegi. Najkrótszy z nich miał dystans 5 km i był to bieg nocny. Następnie biegacze musieli zmierzyć się z odległością 10 km. Na koniec czekał ich bieg ekstremalny na 7,5 km – był on najtrudniejszy, ale jednocześnie przyniósł wszystkim zawodnikom najwięcej emocji.

Nasza drużyna Bridgestone Stargard Runners wzięła także udział w Półmaratonie Szczecin oraz trwającym jednocześnie biegu na 10 km. Ta impreza odbyła się w szczytnym celu – była nim pomoc chłopcu zmagającemu się z chorobą nowotworową. Za każdego biegacza, który na koszulce umieścił kartkę z napisem „Biegnę dla Rubika” i ukończył bieg, sponsor imprezy przekazał środki na leczenie tego dzielnego pacjenta.

Gratulujemy wszystkim biegaczom wspaniałych wyników! Dziękujemy za sportowe emocje, jakich nam dostarczacie i życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach 🙂