Bridgestone na XV edycji Targów Pracy w Szczecinie - Aktualności - Bridgestone Stargard

Bridgestone na XV edycji Targów Pracy w Szczecinie

Pod koniec marca w szczecińskiej hali Netto Arena odbyła się XV edycja Targów Pracy – jednych z największych w województwie zachodniopomorskim. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć Bridgestone Stargard. Uczestniczyliśmy w nim jako główny wystawca, prezentując fabrykę i możliwości rozwoju, jakie stwarzamy naszym Pracownikom.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a plakaty oraz wyświetlana prezentacja przyciągały uwagę odwiedzających. Nasze gadżety rozchodziły się jak ciepłe bułeczki J. Ważne jest dla nas jednak przede wszystkim to, że podczas targów zebraliśmy sporo aplikacji na stanowiska operatorów, techników, inżynierów, a także na praktyki studenckie.

Podczas wystąpienia w sali konferencyjnej przedstawiliśmy z kolei ścieżki kariery naszych wybranych Pracowników, którzy zaczynali jako stażyści lub operatorzy produkcji, a obecnie zajmują wysokie stanowiska w strukturach firmy i zarządzają sporą grupą osób. Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem, sala była podczas niej niemal całkowicie wypełniona.