Akcja “Bądź bezpieczny na drodze” już za nami - Aktualności - Bridgestone Stargard

Akcja “Bądź bezpieczny na drodze” już za nami

W minioną sobotę na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 w Stargardzie zorganizowaliśmy akcję “Bądź bezpieczny na drodze”, a w jej ramach zajęcia w Rowerowym Miasteczku. Mimo nie najlepszej pogody, dopisała zarówno frekwencja, jak i humory! 

Podczas wydarzenia policjanci uczyli najmłodszych, jak przechodzić przez pasy i bezpiecznie jeździć na rowerze. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania policjantów i uczestniczyły
w konkursach, w których wygrać można było gadżety przydatne na drodze. Pokonując slalom w alkogoglach, sprawdzić można było, jak zachowuje się człowiek po spożyciu alkoholu
i narkotyków.
Nasza akcja była też okazją do wykonania odcisku palca, ale na szczęście, bez trafienia do policyjnej bazy podejrzanych! Tym razem można było za to zdobyć certyfikat!

Może trochę zabrakło słońca na niebie, ale na pewno nie zabrakło uśmiechów na twarzach, dobrych humorów i przesympatycznej atmosfery! Jako organizator imprezy serdecznie dziękujemy policjantom z Komendy Powiatowej w Stargardzie oraz wszystkim pozostałym, którzy wzięli udział w organizacji i obsłudze naszej akcji “Bądź bezpieczny na drodze”. Dziękujemy również naszym Pracownikom, którzy wraz z rodzinami wzięli udział w wydarzeniu. Cieszymy się, że mogliśmy się zobaczyć i połączyć przyjemne z pożytecznym.

Do zobaczenia za rok!