Nowy magazyn wysokiego składowania w Bridgestone Stargard

W Bridgestone Stargard doskonale wiemy, że ciężka praca przynosi to, co najcenniejsze – poczucie współwłasności w ogromnych, działających projektach. Jednym z takich przedsięwzięć, które właśnie zrealizowaliśmy, jest nasz Magazyn Wysokiego Składowania.

Recepta na to, by osiągać sukcesy składa się z wielu istotnych składników: najlepsi inżynierowie, wiodąca myśl techniczna, komponenty najwyższej jakości, najlepsi Partnerzy Biznesowi, innowacyjność, zaangażowanie i współpraca.

Dobrze o tym wiemy i w efekcie dziś z dumą możemy zaprezentować to, co udało nam się wspólnie osiągnąć – stworzyliśmy ogromny, w pełni zautomatyzowany Magazyn Wysokiego Składowania. Jest on niemal dwukrotnie większy i szybszy od Magazynu poprzedniej generacji, a do tego w pełni dostosowany do specyficznych wymagań całej Fabryki, od Operatora, przez wszystkie Działy Jakościowe i Technologiczne, po Mechanika Utrzymania Ruchu. Zbudowaliśmy go z myślą o oszczędzaniu energii, łatwej diagnostyce i przyjaznej obsłudze.

W Bridgestone takie projekty realizujemy na co dzień. Nasz zespół już pracuje nad kolejnym, nie mniej ambitnym zadaniem. Was tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, który prezentuje nasze ostatnie „dzieło”:

Bridgestone – największy producent wyrobów gumowych i opon na świecie