Nasza Fabryka na Targach Pracy i Dniach Młodego Elektryka

W ostatnim czasie jako Bridgestone Stargard mieliśmy okazję do zaprezentowania się podczas dwóch wydarzeń – Jesiennych Targów Pracy Szczecin oraz Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka. Oba te wydarzenia sprawiły, że mogliśmy bliżej Was poznać i wymienić wiele ciekawych opinii.

Jesienne Targi Pracy stworzyły nam możliwość do spotkania się z tymi, którzy poszukują pracy albo chcieliby zmienić aktualne miejsce zatrudnienia. Zależało nam, aby porozmawiać zwłaszcza z pracownikami produkcyjnymi, automatykami, elektrykami czy inżynierami do działów utrzymania ruchu i planowania produkcji. Podczas wielu konwersacji mogliśmy opowiedzieć wszystkim zainteresowanym o naszej firmie, warunkach pracy i benefitach. Nie zabrakło również niespodzianek firmowych.

Podczas Dni Młodego Elektryka organizowanych przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie spotkaliśmy się z kolei ze studentami kierunków takich jak automatyka i robotyka czy teleinformatyka. Cieszymy się, że mogliśmy udzielić młodym ludziom pewnych wskazówek i zachęcić ich do pracy w naszej fabryce.

Dziękujemy Wam za miłe spotkania i mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na rozmowach rekrutacyjnych :).