Dlaczego warto z nami pracować?

Kariera

stabilna
sytuacja
zawodowa

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, doceniamy naszych pracowników i chętnie wspieramy ich nie tylko w czasie pracy, ale również i w życiu prywatnym.

Aktualnie poszukujemy:

Gdy dołączysz do naszego zespołu:

 • w trosce o Twoje zdrowie i przyszłość oferujemy Ci dofinansowanie do prywatnego pakietu opieki medycznej oraz ubezpieczenie grupowe płatne przez pracodawcę,
 • w celu wspierania Cię w codziennej komunikacji z rodziną będziesz mógł korzystać ze specjalnie przygotowanej oferty usług telekomunikacyjnych,
 • karta Multisport oraz dofinansowanie udziału w imprezach sportowych i kulturalnych będą czymś, z czego będziesz mógł korzystać na co dzień,
 • zaprosimy Cię na imprezę integracyjną - piknik dla Ciebie i Twojej rodziny,
 • będziesz mógł skorzystać z Dnia Owoców - czyli świeże owoce dla Ciebie i Twojego zdrowia
 • kupisz opony na preferencyjnych warunkach
 • wesprzemy Cię w realizacji sportowych wyzwań - mamy biegaczy, drużynę rowerowa oraz piłkarzy,
 • masz do dyspozycji kantynę zakładową,
 • oferujemy premie półroczne dla pracowników administracyjnych oraz premie miesięczne dla pracowników produkcyjnych,
 • możesz przystąpić do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Bridgestone Stargard odłoży na Twoją emeryturę 3,5% Twojego miesięcznego wynagrodzenia
 • otrzymasz od nas dodatek transportowy, który zrekompensuje Ci koszty dojazdów do pracy
 • damy Ci półroczną nagrodę za wzorową frekwencję

Jesteśmy również otwarci na różne inicjatywy, dlatego jeżeli udzielasz się jako wolontariusz lub masz pomysł na akcję w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, to już czekamy na Ciebie w specjalnym zespole, który zajmuje się CSR!

Oferty pracy

Kariera

Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, wciąż poszukujemy usprawnień w procesie produkcji, codziennie się rozwijamy, a każde zadanie to dla nas wyzwanie! Dlatego właśnie w naszym zespole potrzebujemy ludzi otwartych na zmiany oraz ciekawe cele! Przekonaj się, jak dobrze się z nami pracuje – dołącz do nas!

Aplikuj za pomocą naszej strony internetowej Success Factors!

Możesz również wysłać CV na rekrutacja@bridgestone.eu!

Praktyki i staże

Kariera

Nasza Fabryka jest otwarta na współpracę z uczelniami. Chętnie witamy u siebie praktykantów i stażystów, którzy potrzebują wsparcia w stawianiu pierwszych kroków w swojej karierze zawodowej. Podczas praktyk czy stażu stajesz się częścią zespołu, poznajesz naszą Firmę od podszewki, możesz liczyć na sporo wyzwań, dzięki którym sporo się nauczysz i zdobędziesz cenne doświadczenie, a także na wsparcie przydzielonego Ci opiekuna.

Praktykantów i stażystów przyjmujemy przez cały rok, szczególnie w okresie wakacyjnym, ze względu na czas pracy – w przypadku praktyk jest to minimum 6 h dziennie, a w przypadku stażu – maksymalnie 8 h.

Okres praktyk trwa minimum 2 tygodnie, jednak zachęcamy do tego, by realizować je przez co najmniej 4 tygodnie – z doświadczenia wiemy, że taki czas pozwoli Ci lepiej wdrożyć się w swoje obowiązki i zdobyć więcej wiedzy oraz praktycznych umiejętności.

CV i program praktyk (w przypadku zgłoszenia na praktyki) prosimy przysyłać na adres: rekrutacja@bridgestone.eu.

Staże w Bridgestone Stargard są płatne, trwają od 1 do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia do pół roku. Warunkiem jest wcześniejsze odbycie praktyk zawodowych.

Jeżeli natomiast interesuje Cię napisanie ciekawej pracy magisterskiej, która wesprze nas w codziennej pracy, a Tobie pozwoli ukończyć studia z wyróżnieniem – jesteśmy otwarci na współpracę. Warunkiem jest jedynie podpisanie wspólnej umowy i klauzuli o zachowaniu poufności.