Jesteśmy Pracodawcą Roku 2018

Jest nam bardzo miło móc zakomunikować, że pod koniec maja zostaliśmy ogłoszeni laureatem konkursu Pracodawca Roku 2018 w kategorii „Zakład Pracy Powyżej 250 Zatrudnionych”! Mamy prawo do dumy, zwłaszcza, że w konkursie nominowani byli najwięksi przedsiębiorcy z naszego regionu.

Konkurs Pracodawca Roku Pomorza Zachodniego 2018 jest organizowany przez Północną Izbę Gospodarczą, Polską Fundację Przedsiębiorczości, Urząd Miasta Szczecin oraz szereg lokalnych aktywistów i organizacji pozarządowych. Ma na celu promowanie przedsiębiorców z naszego regionu, którzy stosują dobre praktyki w prowadzeniu swojej działalności gospodarczej. Tytuł ten jest szczególnym wyróżnieniem za starania pracodawców w kierunku aktywizowania rynku pracy, wykorzystywania zasobów ludzkich, rozwijania swojej kadry i prowadzenia rynkowej ekspansji (http://peryskopy.pl/konkurs/).

Do otrzymania nagrody przyczynili się wszyscy pracownicy Bridgestone Stargard, którzy codziennie pracują nad rozwojem naszej firmy i wspólnie tworzą Wspaniałe Miejsce Pracy.