25 tys. euro dla Fundacji Rak’n’Roll od Bridgestone

Na początku października wzięliśmy udział w uroczystości wieńczącej pierwszą część wyzwań olimpijskich, które zostały rzucone pracownikom Bridgestone. Zebraliśmy milion kilometrów – chodząc, biegając, jeżdżąc na rowerze czy uprawiając wspinaczkę. Efektem naszej aktywności było zrealizowanie zadań a tym samym zdobycie 25 tys. euro dla wybranej przez nas fundacji.

Walczyliśmy dla Fundacji Rak’n’Roll, która na co dzień pomaga ludziom chorym na różnego rodzaju nowotwory. Dzięki jej działaniom Polacy mają większą świadomość profilaktyki, a tematy związane z rakiem przestają być społecznym tabu.

Czek na kwotę 25 tys. euro przekazaliśmy na specjalnej gali B-Olympic, w której uczestniczył też jeden z ambasadorów akcji „Podążaj za Marzeniami. Bez względu na wszystko” – Karol Bielecki.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbieraniu kilometrów i zaangażowali się w zbieranie kilometrów. Dzięki temu zarówno jako zakład, jak i cały koncern szerzymy ideę aktywności fizycznej i przekazywania dobra!